Будівельно-монтажні роботи

 

Будівельно-монтжні роботи 5

Зведення об'єкта - це складний процес, який необхідно продумати до дрібниць. Слід вибрати місце для майбутнього об'єкту, розробити проект і створити необхідні креслення, підібрати матеріали і втілити мрію в життя. Щоб споруда відповідала всім вимогам безпеки і виправдала очікування, слід доручити процес фахівцям.


Важливим етапом зведення об'єкту будівництва є будівельно-монтажні роботи - комплекс робіт, які проводяться при зведенні будівель чи споруд, а також при монтажі технологічного обладнання, систем і устаткування.


Види та особливості будівельно-монтажних робіт
Всі будівельні роботи можна розділити на загально будівельні і спеціалізовані. До загально будівельних процесів входять земляні, бетонні, кам'яні роботи, монтаж металевих конструкцій та ін. До спеціалізованих будівельних робіт відносять санітарно-технічні і електромонтажні роботи. Також монтажні роботи включають в себе встановлення спеціалізованого обладнання, антенно-фідерного обладнання мобільного зв'язку, контрольно-вимірювальної апаратури та ін.


Основні етапи по зведенню будівлі чи споруди:

Будівельно-монтжні роботи 6

• земляні роботи включають риття котлованів і траншей, вивезення ґрунту, вертикальне планування та інші основоположні процеси;

• бетонні роботи (монтаж опалубки, армування, бетонування конструкцій);
• монтаж металевого каркасу (монтаж колон та балочних клітин будівель, монтаж металевих башт, стовпів та щогл);
• кам'яні роботи (зведення стін і перегородок, облицювання стін);
• покрівельні роботи;
• влаштування технологічного обладнання та інженерних мереж;
• оздоблювальні роботи;
• прибирання будівельного майданчика та вивезення сміття.


На кожному етапі будівництва, від проектування будівлі до її зведення, потрібно дотримуватися встановлених будівельних норм і правил. Це стосується не тільки всього процесу будівництва, але і заходів по введенню споруди в експлуатацію після закінчення всіх будівельно-монтажних робіт. Важливо правильно вибрати підрядника, який буде контролювати всі процеси на будівельному майданчику та залучить до роботи кваліфікованих спеціалістів , що якісно виконуватиме весь спектр робіт.


Компанія «КН-Будінжиніринг» виконує весь комплекс робіт по будівництву нових, реконструкції та ремонту існуючих будівель, споруд та обладнання. Також спеціалісти нашої компанії мають великий досвід в будівництві висотних споруд мобільного зв'язку та монтажі антенно-фідерного обладнання.