Комплексне проектування будівель і споруд

111Проектування – це найважливіший етап будівництва об'єкту, неважливо буде це житловий будинок, промислова будівля чи окремо стояча споруда (опора АМС, димова труба та ін.). Комплексне проектування включає в себе всі розділи проекту: від фундаментів – до інженерних систем і комунікацій.

Будівництво без комплексного проекту – неможливе. Відсутність того чи іншого розділу проекту може призвести до небажаних наслідків: недостатньої міцності окремих конструкцій, відсутності можливості прокласти комунікацію чи нераціональних об'ємно-планувальних рішень. Всі зміни, які виконуються під час будівельно-монтажних робіт або після їх завершення, потребують додаткового часу та, як правило, залучання додаткових, непередбачуваних коштів.

Професійне проектування – запорука надійної і комфортної будівлі.

Проектну документацію можна назвати своєрідним сценарієм за яким будуть реалізовувати всі роботи. Це та частина будівництва на якій ні в якому разі не можна економити. Як і будь-яка справа, проектування потребує професійного підходу, тут є свої секрети, які відомі лише спеціалістам у сфері будівництва.

Компанія «КН-Будінжиніринг» пропонує послуги з розробки проектної документації на будівництво наступних об'єктів:
• багатоповерхові житлові будинки чи котеджі;
• каркасні (металеві та залізобетонні) будівлі складського та виробничого призначення;
• висотні опори (щогли, башти, стовпи);
• димові труби;
• реконструкція (перепланування) існуючих об'єктів.

Ми успішно реалізували багато проектів. В компанії працюють архітектори і проектувальники, які люблять свою справу і мають великий досвід. Наші спеціалісти завжди прислуховуються до потреб замовника, ми взаємодіємо з клієнтом на кожній стадії проектування, щоб не упустити важливі деталі чи побажання.

1

 

Ще одна перевага проектування в нашій компанії – це можливість побачити як виглядатиме будівля, ще до того моменту, поки перед Вами не з'явиться проект, який задовольнить всі Ваші потреби.
Спеціалісти компанії «КН-Будінжиніринг» володіють сучасними комплексами для моделювання та розрахунку об'єктів будівництва, що позволяє Замовнику побачити об'єкт ще до його реалізації, а також внести бажані зміни на етапі проектування. Ми готові працювати до 


Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що проектування будівлі буде розроблено якісно, максимально технічно, грамотно і в строго встановлені терміни. Вартість роботи і час, який потрібен на проект, визначаються після ознайомлення з конкретним об'єктом і рівнем його складності.