Проектування базових станцій мобільного зв'язку

IMG 6093-minБільшість користувачів не задумуються над тим, як саме здійснюється дзвінок по мобільному телефону. Для них головне, щоб в будь-якому місті, в будь-якій точці не було ніяких проблем зі зв'язком. Комфортне спілкування забезпечує складна система, в тому числі і базові станції мобільного зв'язку.


Процес створення нових базових станцій перш за все включає проектування, як головний і найважливіший етап спорудження системи стільникового зв'язку. До цього процесу необхідно підійти максимально відповідально. Ще до монтажно-будівельних робіт необхідно узгодити багато важливих моментів, щоб робота станції була ефективною, якісною та економною.


Довіряйте проектування базових станцій тільки кваліфікованим спеціалістам
Проектні роботи, необхідні для створення базових станцій, включають проведення попереднього аналізу території, тобто виїзд на об'єкт. Далі враховуючи побажання замовника погоджується проект, готується робоча документація, аналіз умов та оформлення технічних висновків.
Компанія «КН-Будінжиніринг» має всі необхідні ресурси, щоб виконати проект будь-якої складності. Наші інженери мають досвід та велику кількість технічних рішень в області проектування базових станцій стільникового зв'язку. Ми пропонуємо комплексні послуги по проектуванню, готуємо всю необхідну документацію для будівництва подібних об'єктів.

IMG 3515-minПроектні роботи проходять в декілька етапів:
• вибір місця розташування станцій, оформлення оренди та документів необхідних для будівництва;
• узгодження із Замовником загальних технічних вимог, ознайомлення з інформацією проекту та проведення проектних робіт відповідно до норм діючого законодавства;
• підготовка робочої документації;
• узгодження проектних документів з відповідними органами, отримання дозволів;
• проектно-пошукові роботи.

Наші співробітники мають необхідну кваліфікацію і знання, щоб виконувати проектні роботи в галузі радіозв'язку будь-якої складності. При створенні проекту враховуються особливості території, на якій будуть розташовані системи стільникового зв'язку, територіальні фактори та можливості Замовника. Вартість і термін виконання робіт залежить від окремого проекту до якого ми підходимо індивідуально і максимально відповідально.

2  3  7  8