Про нас

Компанія «КН-Будінжиніринг» - будівельна, проектно-вишукувальна організація, заснована в 2014 році. Головні напрямки компанії – будівництво, проектування та технічне обстеження будівель цивільного і промислового призначення та об'єктів мобільного зв'язку.


Спеціалісти «КН-Будінжиніринг» - сертифіковані, висококваліфіковані інженери-проектувальники та експерти з технічного обстеження. До складу компанії також входять досвідчені монтажники із дозвільними документами (посвідченнями) на виконання робіт підвищеної небезпеки. Кадрова політика організації базується на вихованні власних спеціалістів, тому до роботи постійно залучаються випускники вищих навчальних закладів.


Колектив «КН-Будінжиніринг» – професійні інженери-будівельники із знанням нормативної бази в сфері будівництва, що володіють сучасними розрахунковими і графічними комплексами та являються спеціалістами в сфері сучасного мобільного обладнання. Спеціалісти «КН-Будінжиніринг» постійно удосконалюють свої знання, беручи участь в різноманітних науково-практичних конференціях та семінарах, де знайомляться з новими будівельними технологіями і матеріалами.


В матеріальній базі компанії «КН-Будінжиніринг» наявні ліцензійні розрахункові комплекси та високоточне вимірювальне обладнання, за допомогою яких можна розрахувати будь-яку конструкції та виконати детальне обстеження будівлі чи споруди.


Компанія «КН-Будінжиніринг» пропонує наступні послуги:
• виконання повного комплексу робіт із обстеження технічного стану будівель цивільного та промислового призначення. Розробка проекту підсиленні конструктивних елементів будівлі;
• виконання детального інструментального обстеження технічного стану висотних опор мобільного зв'язку. Проведення розрахунків висотних опор (як просторових моделей) для визначення несучої здатності елементів споруди;
• розробка робочих проектів об'єктів мобільного зв'язку на модернізацію станції та на нове будівництво;
• комплексне проектування об'єктів цивільного та промислового призначення;
• монтаж антенно-фідерного обладнання мобільного зв'язку;
• виконання комплексу будівельно-монтажних робіт при зведені нових базових станцій мобільних операторів;
• виконання будівельно-монтажних робіт при зведенні об'єктів цивільного та промислового призначення.

 

Компанія «КН-Будінжиніринг» пропонує співпрацю та гарантує відмінну якість своїх послуг.